O mně

Krásný den Tobě člověče, který čteš tyto řádky. Dovol mi přiblížit se trochu blíž, tím, že zde budu sdílet něco málo ze mě.
Přemýšlela jsem, jakému virtuálnímu avataru sama sebe vdechnu život, pomocí kterých slov a jakých fotografií 😊. A rozhodla jsem se, že se budu držet pouze poslední části mé cesty, která mě dovedla k PSYCH-K® (čteno sai-kej).

Mám za sebou řadu let práce s lidmi metodami One brain – kineziologie, ONT – Optimální neurální vyladění, SRT – Spiritual Responce Therapy, ale když mi manžel pustil vysílání TV Gaia s rozhovorem Roba Wiliamse a Jeffa Fannina, kteří hovořili o metodě PSYCH-K®, věděla jsem, že přesně TOHLE se chci naučit. Umět přeprogramovat lidské podvědomí! Naučit se přepsat sebe limitující přesvědčení! Zbavit lidi různých vědomých či nevědomých „prokletí“ jejich minulosti. Mít tak v rukou nástroj, který umožní lidem zapřáhnout své podvědomí do realizace svých cílů, snů a nadějí!

Tak jsem se vydala poprvé do Londýna na Basic workshop. Instruktorka Cazzie Dare mi byla úžasným průvodcem a učitelem nejen základům celé metody, ale i zkušenostmi a celostním přístupem. O dva měsíce později jsem opět v Londýně rozšířila své znalosti a dovednosti metody PSYCH-K® na Advanced workshopu a nakonec absolvovala úspěšně po dalších dvou měsících i PSYCH-K® PRO. Od té doby jsem pracovala nejprve se sebou a svou rodinou, později s přáteli a stovkami klientů. Byla jsem svědkem nekonečné moudrosti nás lidí, kteří opouštěli své staré programy sebedestrukce, nelásky, nemohoucnosti a dokázali uvést do života změny v nejrůznějších oblastech života. Beru tuto práci jako naplnění mého volání po možnosti využít naplno potenciál každého člověka, s kterým se v životě setkám. A pokud se setkáme osobně věř mi, že udělám všechno pro to, abych Ti umožnila prožít tento život v jeho nejlepší verzi.

Když zrovna nepracuji s klienty, tak buď pomáhám jako místostarosta zlepšovat naši obec, nebo mě můžeš potkat s manželem nebo dětmi na zahradě, na koni, se psem v lese, nebo s knihou v ruce. Nebo někde po světě povídám své zkušenosti na nějakém workshopu osobnostního růstu.

Na viděnou, či na slyšenou. Ať už osobně, nebo virtuálně.

Simona Hovadíková